ערכת ביולוג'יק

פטנט ייחודי לטיהור האוויר פתרון לטיהור חפצים ומשטחים

חיידקים מסתובבים סביבנו כל יום, כל היום, ובכל שעה. בעזרת טיהור אוויר יעיל, וחיטוי המשטחים סביבנו נוכל להפחית את החיידקים המזהמים שאנו נושמים. אבל האם כל מטהרי האוויר עושים זאת ביעילות? אז זהו, שלא ממש.. ערכת הביולוג'יק של חברת BetterAir   הישראלית הוא פתרון חדשני המוגן ב-11 פטנטים שהופך את טיהור האוויר לבריא במיוחד.

מה עושה מטהר אוויר קלאסי?

מטהרי אוויר קלאסיים עובדים לפי מנגנון פשוט למדי, השואב את האוויר ומשמיד את כל חלקיקי האוויר ע"י קרינה ומנקה בעזרת מסננים. לבסוף פולט מטהר האוויר, אוויר "מטוהר" חזרה החוצה. הבעיה במנגנונים הקלאסיים הללו היא שמטהר האוויר איננו יודע להבדיל בין חלקיקים מזהמים ל"חיידקים טובים" שיכולים לתרום למערכת החיסונית שלנו, ולכן הוא משמיד את כל החיידקים אותם הוא שואב ויוצר סביבה שבמבט ראשון ניתן לחשוב שהיא סטרילית, אך ההיפך הוא הנכון! מערכות כאלה גורמות לחוסר איזון או לחלל ריק שבו חיידקים פתוגניים (חיידקים מעוררי מחלות) ואלרגנים עלולים לשגשג, ובכך אנחנו נוגדים את המטרה המקורית שלנו, הלא היא סביבה בריאה יותר.

יש לכם שאלה? רוצים לשוחח עם נציג מקצועי?
חייגו עכשיו: 09-7991700 או השאירו הודעה ומיד נחזור אליכם

מהי החשיבות של טיהור משטחים בעת טיהור האוויר?

העולם נעצר בינואר 2020 כשגילינו שנגיף הקורונה התפרץ, ולקח את חייהם של מיליוני אנשים בחודשים ספורים. הנגיף פקח את עינינו לחיידקים הנמצאים באוויר שלנו ולאיום המלווה במשטחים לא מחוטאים שעלולים להכיל מזיקים קשים כמו נגיף הקורונה, או בקטריות מסוכנות שמאיימות על בריאותנו. כשתקנות הקורונה יצאו לאור הבנו שאנחנו חייבים לעטות מסכה ולחטא את הסביבה שלנו כדי להישמר מהנגיף, אבל נגיף הקורונה איננו הנגיף היחיד שמאיים על המשטחים שסובבים אותנו. גם עכשיו כשנגיף הקורונה דועך, קריטי שנחטא את המשטחים שלנו. אבל, חיטוי אובססיבי עם מוצרי חיטוי חזקים עלול להרוג גם חיידקים טובים שיכולים לעזור לנו לשמור על הבריאות, על כן, חברת BetterAir פיתחה מוצר חדשני שמטהר את האוויר ומחטא את המשטחים בעזרת שחרור חוזר של פרוביוטיקה בכמות מיקרוסקופית .

פרוביוטיקה – לא רק ביוגורט

פרוביוטיקה, היא שם כוללני למיקרואורגניזמים שמשפיעים לטובה על הגוף שלנו. רובנו מכירים את הפרוביוטיקה מעולם היוגורט, בו החיידקים הפרוביוטיים ייעודיים להגנה ושמירה על מערכת העיכול שלנו ולסיוע בתהליך המטבוליזם בגופינו. כאשר פותחה מערכת הביולוג'יק, היה ברור שהאתגר האמיתי יהיה למצוא דרך לחטא את המשטחים סביבנו בעזרת תרכובת ייחודית של חיידקים פרוביוטיים שישומרים על איזון באוויר אותו אנחנו נושמים ומחטאים את המשטחים סביבנו.

למה כדאי לבחור בערכת הביולוג'יק?

ערכת הביולוג'יק של חברת BetterAir היא הראשונה מסוגה בעולם. בעוד מטהרי אוויר קלאסיים מנסים לטהר את האוויר ע"י שאיבה לתא ייעודי והשמדה של חלקיקי האוויר על ידי קרינה וניקוי מסננים, ערכת הביולוג'יק מסננת את האוויר ומשחררת חזרה החוצה כמויות מיקרוסקופיות של חיידקים פרוביוטיים שמאזנים את האוויר, דואגים לחטא את המשטחים ולטהר את האוויר בסביבתה תוך השמדה של החלקיקים המזוהמים שנמצאים באוויר שלנו כמו חלקיקי עובש ובקטריות מזהמות. הייחוד הזה הוא ששם את ביולוג'יק בפער אסטרונומי ממטהרי אוויר קלאסיים

לסיכום

אם יש ברשותכם מכשיר לטיהור אוויר, שהוא איננו ערכת הביולוג'יק של BetterAir, כנראה שכבר הבנתם שאומנם הוא מטהר את האוויר שלכם, אבל האם הוא באמת שומר לכם על הבריאות?
ערכת הביולוג'יק תדאג לא רק לנקות את האוויר אותו אתם נושמים, אלא תדאג גם לחטא את המשטחים שאתם נוגעים בהם ללא הפסקה, בעזרת שחרור החיידקים הפרוביוטיים ותיצור סביבה "לא נוחה" עבור החיידקים הפתוגניים, ובכך גם תשמור על המערכת החיסונית שלכם חזקה ובריאה.

יש לכם שאלה? רוצים לשוחח עם נציג מקצועי?
חייגו עכשיו: 09-7991700 או השאירו הודעה ומיד נחזור אליכם

×
×

עגלת קניות

הירשמו למועדון Better air בחינם

וקבלו למייל
10% הנחה לרכישה באתר!